Ви тут:
Головне Полтавщина Суспільство 

У Миргороді розпочалась робота з реалізації канадського Проекту ПРОМІС

imga14a6abf7b35c5425d35b6849439e792

У рамках програми “Партнерство для розвитку міст” (ПРОМІС) Миргород пройшов конкурсний відбір серед інших українських міст. Проект заохочує до участі територіальні громади, які мають різний рівень успішності і впроваджують різні ініціативи у сфері місцевого розвитку. Про це повідомили у Миргородській міській раді.

8-10 грудня 2015 року секретар міської ради Наталія Гирка та начальник відділу економічного прогнозування Оксана Голуб, прийняли участь у першій навчальній сесії з місцевого економічного розвитку для представників органів місцевого самоврядування Полтавської та Івано-Франківської областей, яка проходила в м. Київ, Пуща-Водиця.

Пріоритетним завданням у співпраці міста з проектом ПРОМІС – є консультаційна, практична та матеріальна підтримка у розробці Стратегії міста Миргорода.

Вже на 23 грудня 2015 року запланували урочисте підписання Меморандуму про співпрацю між проектом ПРОМІС та Миргородською міською радою з метою налагодження співпраці та визначення конкретних напрямків роботи.

Проект ПРОМІС планюєть впроваджувати в Україні до грудня 2020 року Федерацією канадських муніципалітетів за фінансової підтримки Уряду Канади.

Система Orphus