Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

У Лубнах обговорили проблеми соціального сирітства

3bbd7eba6b043fd8a3819fa2bb9dd9c9_XL

У Лубнах провели семінар для незайнятого населення міста та району на тему «Прийомна сім’я як альтернативна форма виховання дитини. Дитячий будинок сімейного типу, як форма самозайнятості». Про це повідомили у Лубенській райдержадміністрації.

8 грудня на базі Лубенського міськрайонного центру зайнятості з метою профілактики та подолання соціального сирітства провів семінар районний центр соціальних служб для сім’ї.

Кожна дитина, як відомо, має право на виховання в сімейному оточенні, незалежно від того, може її біологічна родина забезпечити нормальні умови життя та виховання чи ні. Виховання в сім’ї – велика праця: фізична, коли мати доглядає за дитиною, психологічна, коли йдеться про її духовний розвиток.

Дитина, яка виховується в сімейному оточенні, свідомо і підсвідомо вчиться бути такою, як мама і тато, брати та сестри – це є головним фактором, що формує її подальше життя.

Відповідальність за розвиток та виховання дітей, які за певних життєвих обставин залишилися без батьківського піклування, а також їхнього забезпечення бере на себе держава.

Учасники, яких було близько 30, отримали інформацію щодо позитивного досвіду з питань формування прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу у Лубенському районі. Наприкінці семінару присутні мали змогу переглянути відео «Мамо, як тебе звати?», в якому матері, які зважилися огорнути теплом сімейного затишку дитину-сироту або дитину, позбавлену батьківського піклування, розповіли про свої зворушливі життєві зміни після цього.

Якщо інформація зацікавила і Ви відчуваєте сили обігріти теплом дитину-сироту чи дитину, позбавлену батьківського піклування звертайтеся до Лубенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (директор І. В. Харченко) за адресою м. Лубни, пл. Кузіна 19, к. 50 або за тел. 74 – 803.

http://lubny.adm-pl.gov.ua/sites/lubny.adm-pl.gov.ua/files/content/news/images/1_735.jpg

http://lubny.adm-pl.gov.ua/sites/lubny.adm-pl.gov.ua/files/content/news/images/2_592.jpg

поширити новину: