Ви тут:
Полтавщина Споживач Суспільство 

У Кременчуці посилили боротьбу зі стихійною торгівлею

i5k1k239gt9q
У Кременчуці останнім часом погіршилася ситуація із стихійною торгівлею. Деякі вулиці міста перетворилися на суцільний базар. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.
На останній апаратній нараді міський голова Віталій Малецький доручив посилити перевірки місць проведення стихійної торгівлі, у зв’язку з тим, що в Кременч ускладнилася епідситуація, пов’язана з виявленням  африканської чуми свиней.
Начальник управління розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики Людмила Жорняк зазначає, що протягом минулих вихідних провели рейди місцями стихійної торгівлі  за участю працівників управління розвитку підприємництва торгівлі, побуту та регуляторної політики, ветеринарної служби та поліції. Під час проведення рейдів зафіксували незаконну торгівлю фруктами, м’ясо-молочними продуктами, ялинками, рибою у всіх мікрорайонах міста.
Людмила Жорняк наголосила, що на всіх ринках виділені місця для фермерів. Керівники  ринків заявили про те, що готові надати пільгові місця для людей, які торгують невеликою кількість власно вирощеної продукції. Громадяни ж, яким товар  підвозиться  ящиками і машинами протягом дня, є перекупниками, і повинні сплачувати всі  податки, як інші підприємці, що законно працюють на ринку.
Система Orphus