Ви тут:
Головне Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Горбанівці ввели в експлуатацію реконструйований корпус геріатричного пансіонату

Як і обіцяли будівельники, 25 грудня у селі Горбанівка Полтавського району після реконструкції було введено в експлуатацію корпус №1 геріатричного пансіонату для ветеранів війни і праці. Приймати роботу приїхали голова Полтавської ОДА Валерій Головко та голова постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Людмила Овчаренко.

Реконструкція будівлі здійснювалася за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, — нагадав голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко. — З цим проектом ми виграли конкурс на державному рівні. Було виконано зовнішньо-будівельні роботи, заходи з утеплення та енергозбереження. Проте це лише початок, адже й інші корпуси Горбанівського геріатричного пансіонату заявлені на конкурс Фонду регіонального розвитку вже на наступний рік і ми сподіваємося цей конкурс виграти і отримати фінансування.

За словами начальника управління капітального будівництва облдержадміністрації Тимофія Голбана, загальна вартість проекту становить майже 7 мільйонів гривень. Загальна площа, яка підлягала термомодернізації, — 4500 квадратних метрів. У рамках заходів з енергозбереження було утеплено зовнішні стіни, дах, технічний поверх, перекриття над підвалом. Окрім того, замінено вікна та двері, систему опалення на більш сучасні в плані енергозбереження та енергоефективності.

Роботи з термомодернізації будівлі, яка не ремонтувалася протягом 20 років, проводилися півроку, — додав Тимофій Голбана. — Разом із підрядником — ТОВ «Будгазконсалтинг» — нам вдалося зекономити майже півмільйону гривень від попередньої тендерної вартості об’єкту за рахунок заміни матеріалів на більш сучасні. До речі, така термомодернізація дозволить зекономити біля 30—40% теплоенергії, що є надзвичайно важливо в умовах економії енергоресурсів у державі.

Проте ремонту потребує й будівля всередині, зокрема кімнати, в яких мешкають ветерани. Валерій Головко зауважив, що з це питання вже обговорили із головою постійної комісії Людмилою Овчаренко, щоб включити у обласний бюджет можливість профінансувати ремонт внутрішніх приміщень пансіонату.

поширити новину: