Ви тут:

ТОВ ” ПБФ “РАГС” не виконало зобов’язання адмінколегії, за що повинно сплатити немалий штраф

Адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України оштрафувала ТОВ «Промислова багатопрофільна фірма РАГС – Регіональне агентство гуманітарного сервісу» на 68 тис. грн. за невиконання зобов’язань, визначених пунктом 3 резолютивної частини рішення адміністративної колегії територіального відділення від 10.07.14 № 02/177-рш.

Як вже повідомляло Відділення, ТОВ «ПБФ РАГС» розповсюджувало серед покупців продукції ТОВ «Лабораторія натуральних технологій» інформацію про незаконність діяльності Товариства та схилення до розірвання з ним господарських відносин. Такі дії суб’єкта господарювання – це порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції, передбаченого статтею 10 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції», у вигляді схилення до бойкоту суб’єкта господарювання, а саме спонукання його конкурентом іншої особи, до невиконання (розірвання) або виконання неналежним чином договірних зобов’язань перед цим суб’єктом господарювання.

Відділення зобов’язало товариство з обмеженою відповідальністю «Промислова багатопрофільна фірма РАГС – Регіональне агентство гуманітарного сервісу» на протязі 15 – денного терміну спростувати інформацію, яка була розповсюджена серед покупців косметологічної продукції на основі розчину природного мінералу бішофіту про незаконну діяльність товариства з обмеженою відповідальністю «Лабораторія натуральних технологій» з наданням територіальному відділенню відповідного документального підтвердження виконання зобов’язань.

Разом з тим, не погоджуючись з рішенням територіального відділення, ТОВ «ПБФ «РАГС» було подано позов до господарського суду Полтавської області про визнання недійсним вказаного Рішення.

Постановою від 09.06.15 Вищий господарський суду України постанову Харківського апеляційного господарського суду від 18.03.15 у справі № 917/1865/14 залишив без змін, а касаційну скаргу ТОВ «ПБФ «РАГС» – без задоволення, тим самим залишивши рішення адмінколегії правомірним.

В той же час Товариство не виконало зобов’язань територіального відділення згідно рішення.

Виходячи з наведеного, порушник не тільки повинен виконати зазначені зобов’язання, але і сплатити штраф.

Полтавське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України