Ви тут:
Економіка Культура Освіта Полтавщина Споживач Суспільство 

У Полтаві провели бармен-шоу, виставки та арт-класи до зимових свят

th_04122015_13

У Полтавському університеті економіки і торгівлі на факультеті харчових технологій, готельно-ресторанного та туристичного бізнесу відбулося традиційне «Свято професійної майстерності». Феєрична подія щороку сприяє тому, що студенти цього та інших факультетів отримують ґрунтовні й професійні знання та вражають своєю фантазією та майстерністю всіх гостей свята.

Якщо поглянути на всю ту красу, яка була представлена на святі, то можна з гордістю сказати, що студенти факультету харчових технологій, готельно-ресторанного та туристичного бізнесу – справжні фахівці своєї справи. Ідучи в самостійне життя вони можуть бути спокійними за свою майбутню професію. Уже під час навчання у них є можливість пройти практику у країнах Європи та в Туреччині, а також отримати подвійний диплом магістра – українського та одного з європейських університетів.

th_04122015_9

Цього року захід пройшов під девізом «Відкрий красу, даруй натхнення, знайди у творчості любов». Студенти-технологи продемонстрували  виставки й арт-класи, присвячені зимовим святам – Різдву та Новому року.

Зокрема, привабили увагу присутніх виставки:

  • кулінарного мистецтва студентів «Спалах різдвяних зірок»;
  • кондитерських виробів «Ярмарок зимових чудес»;
  • цукатів «Різдвяний сюрприз»;
  • інноваційних ресторанних технологій «Сніжинки весело кружляють – Різдво Христове сповіщають»,

а також арт-класи:

  • з карвінгу «Диво-веселка гарного настрою»;
  • з мастики «Магія Різдва»;
  • з художнього розпису «Казка нашого життя».

DSC_0001

Майбутні фахівці готельно-ресторанної справи продемонстрували навички, набуті під час виробничих і професійних практик, як-от спілкування на рецепції, підготовка тематичного столу «Романтична вечеря в Парижі», фуршет-коктейлю «R&B», «Сandy bar», десерт-бару. Студенти напряму підготовки «Готельно-ресторанна справа», їхні наставники й гості об’єдналися гаслом  «Любов врятує світ!». Завдяки цьому панувала особлива атмосфера тепла,  довіри і творчості. Анімаційне шоу ангелів переконливо свідчило про правдивість гасла: білі крила ангелів начебто захищали присутніх від негараздів, метелики, намальовані на обличчях, викликали відчуття легкості та невимушеності, оздоблення інтер’єру навівало романтичне відчуття закоханості. Виринути з обіймів ангелів і опинитися на романтичній вечері у Парижі поблизу Ейфелевої вежі – це святковий подарунок для всіх від кафедри готельно-ресторанної та курортної справи.

tk_07122015_2

Смачні десерти, вишукані закуски, солодощі, напої, приготовлені студентами, були представлені на професійно сервірованих столах за сучасними стандартами. Майбутні абітурієнти із захопленням фотографували на згадку «Сandy bar» і фуршетну композицію.

Родзинкою свята стало бармен-шоу, зібралися довкола якого усі присутні.

Привітання у вигляді національних столів представили студенти німецької й азербайджанської діаспор. Активну участь у святі взяв бренд-кухар готельно-ресторанного комплексу  «Vivat Провінція» Тимофій Гаєвий  як учасник і голова дегустаційної комісії.

tk_07122015_4

Разом із колективом факультету до участі у святі були запрошені директори готелів О. І. Шуліка (готель «Палаццо»), Н. І. Волошина (готель «Турист»), Н.О. Однойко (готель «Алмаз»), А. В. Губернат (готель «Алея Гранд»), адміністрація готельно-ресторанного комплексу «Явір», випускники факультету та інші представники готельно-ресторанного бізнесу. Затребуваність випускників напряму «Готельно-ресторанна справа» в Україні – основна теза спілкування фахівців галузі, присутніх на святі, та завідувачки  кафедри, професора, доктора технічних наук Т. В. Капліної. Необхідність і продуктивність такої співпраці – головний висновок, зроблений гостями та випускниками.

tk_07122015_6

Професійну майстерність разом зі студентами факультету харчових технологій, готельно-ресторанного та туристичного бізнесу демонстрували гості свята: студенти Полтавського комерційного технікуму, Полтавського кооперативного технікуму, Вищого професійного училища № 21 імені А. О. Чепіги, Кременчуцького ліцею сфери послуг, Вищого професійного гірничого училища  м. Комсомольська, які представили оригінально сервіровані столи.

Гостей свята ознайомили з навчальними лабораторіями факультету харчових технологій, готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, сучасним лабораторним обладнанням та інноваційними технологіями навчання. Завершилося свято яскравим концертом, підготовленим студентами факультету.