Ви тут:
Суспільство 

Світ отруєний духом споживання, – різдвяна промова Папи Римського

фото: Reuters
фото: Reuters

 

Папа Римський Франциск, який сьогодні відзначає вже третє Різдво на посаді глави Римсько-католицької церкви, що нараховує близько 1,2 млрд послідовників, провів богослужіння у Ватикані. Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на російську службу ВВС.

Понтифік у своїй різдвяній проповіді закликав усіх, хто “сп’янілий від духу споживання і засліплений зовнішнім блиском”, згадати про незаперечні цінності життя.

У проповіді Папа знову торкнувся важливої для нього теми милосердя, співчуття, співпереживання і справедливості.

“У суспільстві, так часто сп’янілому духом споживання і жадобою насолод, багатством і марнотратством, самозакоханістю і суєтою, це немовля (Ісус, – Ред.) закликає нас до стриманого життя, іншими словами, до життя в простоті, послідовності, необхідної для того, щоб побачити і зрозуміти, що важливо”, – сказав Папа.

Папа Франциск додав, що кожна людина повинна дозволити простоті Ісуса-немовляти наповнити душу і надихнути життя.

“У світі, який дуже часто нещадний до грішника і поблажливий до гріха, ми повинні розвивати в собі почуття справедливості, щоб розрізняти волю Божу і діяти згідно з нею”, – наголосив він.

Папа Римський Франциск сказав під час меси, що “Різдво – час, щоб ще раз замислитись, хто ми є”.

Щоб послухати різдвяну месу Папи Римського у Соборі Святого Петра у Ватикані зібралися 10 тисяч осіб.

На початку тижня Франциск сказав, що трохи застуджений, і, за словами очевидців, під час богослужіння виглядав втомленим і говорив хрипким голосом.

25 грудня опівдні Папа Франциск виступить з традиційним Різдвяним посланням Urbi et Orbi (Граду і Світу) з балкона Собору Святого Петра у Римі.

Головне різдвяне богослужіння за традицією проходить у Віфлеємі, де, за переказами, народився Ісус Христос.

поширити новину: