Ви тут:
Ні - агресії Росії Суспільство Україна 

Розвідка повідомляє, що на Донбасі перебувають понад 7,5 тисяч військовослужбовців Росії

ceae7c05c434872ac9cbb90fe0e2840e-488f87a7e0f5ce725d915dd8e6ad5cfaНа території Донецької та Луганської областей знаходиться понад 7,5 тисяч військовослужбовців Збройних сил Росії

Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» повідомив начальник ГУ розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький, передає Еспресо.TV.

“Якщо брати ті дані, які є в ГУР, кадрових військовослужбовців ЗС РФ, які перебувають на території Донецької і Луганської областей, ми нараховуємо близько 7 тисяч 700. Це ті, які безпосередньо входять до складу ЗС РФ”, – розповів він.

При цьому він уточнив, що ця кількість істотно не збільшувалася, вона залишається постійною, а передислокація, посилення, особливо в першому ешелоні, збільшується в першому і другому армійських корпусах ЗС РФ.

За даними ГУР, постійно відбувається перегрупування військ, постійно проводяться заходи оперативної підготовки, оперативної і бойової підготовки з виходом військ на полігони, проведення стрільб. Таким чином, продовжується повсякденна бойова підготовка і підготовка підрозділів ЗС РФ до, можливо, відновлення бойових дій на території України.

“Безпосередньої загрози на сьогоднішній день немає. Але ознаки є, що ЗС РФ, бойові підрозділи 1-го, 2-го АК, здійснюють підготовку, і така планова підготовка. Обстановка залишається складною (АТО). Противник продовжує обстрілювати позиції українських силових структур. За останню добу, за даними ГУР, було скоєно 57 обстрілів. Крім того, продовжується нарощування боєприпасів, пально-мастильних матеріалів, що прибувають з РФ”, – поінформував він.

Система Orphus Поделиться на fb