Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавцям спростять оформлення земельних ділянок

Оформити земельну ділянку для полтавців  стане простіше. Лише 2 візити до органів державної влади для оформлення земельної ділянки та 4 місяці на проходження усіх процедур. Документи ж подаватимуться в одному місці – у ЦНАПі.

Так планують реформувати та спростити земельні відносини в Україні на державному рівні.

Чи стане така процедура доступною для полтавців говорили на засіданні „круглого столу” з питання „Про засади реформування системи земельних відносин та запровадження ринку землі”.

“Людина приходить в ЦНАП, де відповідні фахівці перевіряють її документ на місці. Це, наприклад, розташування ділянки, наявність вільної ділянки та інше. Відразу громадянин укладає договір з землеупорядною організацією (держпідприємством). Потім кадастровий реєстратор реєструє право власності. Термін виконання робіт 4 місяці. Після проходження всіх процедур людина у тому ж ЦНАПі отримує свідоцтво на право власності на земельну ділянку”, – розповіла начальник управління землеустрою та охорони земель Головного управління Держгеокадастру Полтавщини Ольга Смородіна.

На думку учасників “круглого столу” така процедура значно спростить процедуру оформлення земельних ділянок. Громадянам же не доведеться стояти в чергах та ходити по кількох інстанціях. А ще це зменшить бюрократичну тяганину та корупцію.

Наразі такий пілотний проект діє в 4 областях, зокрема Чернівецькій та Київській. Протягом наступного року його запровадять в інших областях.

Система Orphus