Ви тут:

Полтавцям обіцяють перед Новим роком дешеві цитрусові

мандарини

Імпорт цитрусових та тепличних овочів з Туреччини в Україну зростає, а їхня ціна стане нижчою, – повідомила керівник проекту “АПК-Інформ: овочі і фрукти” Тетяна Гетьман під час Міжнародної конференції “Овочі і фрукти України-2015. Перезавантаження”.

Як передає Інтерфакс-Україна, Україна є третім ринком за обсягами реалізації турецьких овочів і фруктів після ЄС і Росії. 

На українців чекає також збільшення поставок турецької цибулі в Україну в січні та зниженню цін на цей товар.

“Очікується зниження цін на тепличні огірки, томати, мандарини, інші цитрусові, які йдуть з Туреччини, гранати, виноград. Зараз турецькі постачальники повертаються в бік України”, – сказала вона.

Якщо тиждень тому вхідна ціна на турецький мандарин в Україні була приблизно 21 грн за кілограм, на сьогодні вона вже розглядається на рівні 17-18 грн за кілограм, – сказала Гетьман.

Зниженню цін на імпортні овочі та фрукти також сприятиме скасування додаткового імпортного збору з 1 січня 2016 року

Нагадаємо, Росія вирішила заборонити ввезення в країну овочів і фруктів з Туреччини – саме цієї групи стосуватимуться санкції щодо сільгосптоварів. Відносини між країнами різко зіпсувалися після 24 листопада – військово-повітряні служби Туреччини збили російський бомбардувальник Су-24, коли той порушив повітряний простір країни.

Система Orphus