Ви тут:
Оголошення Освіта Полтавщина Споживач Суспільство 

Полтавці можуть безкоштовно пройти гарвардський курс із програмування

інтернет
Український проект дистанційної освіти Prometheus відкрив реєстрацію на безкоштовний онлайн-курс Гарвардського університету CS50 “Основи програмування”.

“Курс вперше проводиться українською мовою”, – зазначив Іван Примаченко, один із засновників проекту Prometheus, завдяки якому CS50 “Основи програмування” став доступний українським слухачам.

За його словами, це – перший випадок, коли курс дубльований на іноземну мову, до цього його супроводжували субтитри.

CS50 вважається одним з кращих курсів з основ програмування. Станом на 2015-й, це – найбільш популярний курс за вибором серед студентів Гарвардського університету.

Більше того, в цьому році Єльський університет відмовився від власного вступного курсу програмування для першокурсників на користь гарвардського CS50.

Курс складається з відео-лекцій викладачів Гарварду, інтерактивних завдань для закріплення знань та форуму для спілкування студентів та викладачів.

Паралельно з ним при університетах Києва, Львова, Харкова, Одеси, Дніпропетровська, Запоріжжя, Маріуполя, Миколаєва, Кривого Рогу та Вінниці будуть відкриті групи офлайн-підготовки (також безкоштовні).

У них новачки в сфері програмування зможуть отримати допомогу від інших учасників курсу і досвідчених наставників.

Цільовою аудиторією CS50 є демобілізовані бійці АТО, тимчасові переселенці і всі, хто хоче оволодіти навичками програмування.

“Ми сподіваємося, що величезна кількість людей зможе почати свій шлях в програмуванні, завдяки CS50, тому що це якісний, серйозний і водночас безкоштовний курс. Ті, хто пройдуть його, не будуть мати проблем з пошуком роботи, бо отримають хорошу стартову базу знань. Ми розраховуємо привернути увагу 50 тисяч слухачів зі всієї України, і це реалістична цифра”, – каже Іван Примаченко, додаючи, що курс має велике значення для розвитку IT-сектора в Україні.

Prometheus – проект масових відкритих онлайн-курсів (український Coursera), запущений в жовтні минулого року. З цього часу на сайті зареєструвалося понад 115 000 слухачів з 200 населених пунктів України.

Перейти до вмісту