Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавських працівників органів місцевого самоврядування вітав Олег Винник

Сучасну цивілізовану державу неможливо уявити без повноцінної та дієвої системи місцевого самоврядування, яка забезпечує реальну участь людей у вирішенні важливих питань розвитку міста, налагоджує зв’язки між громадянами та їх об’єднаннями, створює умови для безконфліктної реалізації суспільних та приватних інтересів. Розвиток усієї держави починається саме з місцевої ініціативи. Відповідальність за долю рідного міста лежить на плечах органів місцевого самоврядування. Щорічно 7 грудня в Україні відзначається День місцевого самоврядування. З нагоди свята у Палаці дозвілля «Листопад» відбулись урочистості. Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Із професійним святом привітав присутніх у залі міський голова Олександр Мамай:

– Органи місцевого самоврядування – найбільш наближена до людей ланка влади. До нас перших люди йдуть зі своїми повсякденними проблемами та питаннями. Від професіоналізму, досвіду та компетенції депутатів місцевих рад, працівників виконавчих комітетів міської та районних рад, керівників органів самоорганізації населення залежить добробут людей та благоустрій міста. Шановні коллеги, дякую кожному з вас за розбудову нашого рідного міста! Щиро вітаю всіх із святом. Бажаю вам сімейного затишку, благополуччя, міцного здоров’я! Хай Господь оберігає ваші родини! Нехай збуваються мрії, реалізуються добрі плани! Хай щасливими зростають наші діти! Нехай ваш життєвий шлях буде сповнений любові, гарних вчинків та світлих помислів! Миру нам та впевненості в завтрашньому дні!

Присутні у залі працівники місцевого самоврядування приймали вітання і від Народного депутата України Юрія Бублика, який побажав усім плідної роботи на благо територіальної громади, успіхів в усіх починаннях, сімейного затишку та усіляких життєвих гараздів.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, бездоганне виконання службових обов’язків, служіння територіальній громаді та з нагоди Дня місцевого самоврядування кращі з кращих були нагороджені подяками й грамотами в тому числі й з врученням нагрудних знаків.

Завершився вечір особливим подарунком від міського голови Олександра Мамая – концертом талановитого співака, відомого далеко за межами України, композитора та автора пісень Олега Винника.