Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Новими депутатами міської ради Кременчука стали Микола Шевченко та Андрій Макаров

650415-12-22-15-16-41-854
Новими депутатами міської ради Кременчука стали Микола Шевченко та Андрій Макаров. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.
Сьогодні на  сесії Кременчуцької міської ради депутати заслухали інформацію голови міської  виборчої комісії Руслана Бушмана щодо змін у складі депутатського корпусу. Замість Руслана Проценка та Ольги Усанової, яких призначили на посади заступників міського голови, до складу депутатів Кременчуцької міської ради увійшли Микола Шевченко та Андрій Макаров від  фракції «Поруч». Міський голова Віталій Малецький вручив їм посвідчення депутатів Кременчуцької міської ради.
Враховуючи зміни  у депутатському корпусі, народні обранці також прийняли рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 26 листопада 2015 року «Про обрання членів постійних депутатських комісій Кременчуцької міської ради та голів постійних депутатських комісій». Замість Руслана Проценка постійну депутатську комісію з питань промисловості, будівництва, підприємницької діяльності, побутового, торговельного обслуговування та регуляторної політики очолив Микола Шевченко. Андрій Макаров став секретарем постійної депутатської комісії з питань освіти, молоді, культури, спорту, соціального захисту населення, розгляду питань, пов’язаних з АТО, охорони здоров’я, материнства та дитинства.
Система Orphus