Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Новорічні ялинки маркуватимуть по-новому

Уже незабаром на ринках області з’являться новорічні ялинки. Підтвердженням легальності заготівлі новорічної ялинки та правомірності її реалізації є наявність уніфікованого засобу маркування.

З метою економії коштів державних підприємств у цього року головним підприємством-оператором Галузевої інформаційно-телекомунікаційної системи «Електронний облік деревини» розроблено спеціальну самоклейну етикетку, яка в 2,5 рази дешевша пластмасових бирок. При цьому слід зазначити, що після прикріплення такої етикетки шляхом склеювання  етикетки навколо стовбура ялинки, унеможливлюється її повторне використання, оскільки при розклеюванні штрих-код розривається.

Разом із самоклейними етикетками лісгоспи будуть використовувати бирки, які були закуплені в минулі роки. Повідомляє прес-служба Полтавського ОУЛМГ.

Відповідно до етикетки або бирки, що кріпиться на новорічну ялинку, кожному деревцю у Єдиній державній системі ЕОД присвоюється індивідуальний номер та ведеться реєстр усіх заготовлених рослин.

Про походження придбаної новорічної ялинки кожен бажаючий може дізнатися, ввівши номер із самоклейної етикетки або бирки на сайті підприємства оператора http://www.ukrforest.com/check безкоштовно.