Ви тут:
Комуналка Освіта Полтавщина Суспільство 

Наступного року у кременчуцьких освітніх закладах впроваджуватимуть енергозберігаючі технології

zelenoe-stroitelstvoУ закладах освіти Кременчука наступного року активно впроваджуватимуть енергозберігаючі технології. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Учора, 8 грудня, під час засідання депутатської комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестиційної політики заступник міського голови Дмитро Кравченко зазначив, що у проекті міського бюджету на 2016 рік питома вага робіт, що заплановано виконати наступного року в закладах освіти Кременчука, стосується заходів з енергозбереження. Дмитро Кравченко наголосив, якщо сьогодні на цю проблему не звертати увагу, то вже найближчим часом місто не матиме можливості проводити капітальні ремонти, реконструкції приміщень, будувати, тощо.

За інформацією заступника міського голови, до основного обсягу планових робіт у освітянській галузі відносяться ремонти та утеплення підвальних приміщень, каналізації, теплових пунктів. За необхідністю планується також продовжувати встановлювати металопластикові конструкції, оскільки зараз у школах і дитсадках цю роботу провели на рівні 40-50 відсотків.

поширити новину: