Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На стихійному ринку у Кременчуці вилучили 90 кг м’яса

У зв’язку із виявленням у Кременчуцькому районі с. Дзержинське африканської чуми свиней у Кременчуці посилили роботу щодо ліквідації стихійної торгівлі. Під час рейдів особливу увагу приділяли незаконній торгівлі  м’ясо-молочній продукції. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.
Як повідомила сьогодні на щотижневій апаратній нараді начальник управління розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики Людмила Жорняк, 19 грудня 2015 року під час одного з рейдів, який проводився фахівцями управління  розвитку підприємництва торгівлі, побуту та регуляторної політики спільно з  працівниками поліції та ветеринарної служби,  було вилучене  та передано на відповідальне зберігання до моменту розгляду питання у суді м’ясо у кількості 90 кг.  Вона зазначила, що всі законодавчі норми щодо вилучення були витримані, вилучений товар зберігається в належних умовах, є гарантійна розписка про те, що він знаходиться на збереженні.
Людмила Жорняк говорить, що громадянку, яка незаконно здійснювала торгівлю,  працівник управління розвитку підприємництва торгівлі, побуту та регуляторної політики спочатку попередив про те, що їй необхідно перейти на ринок, який знаходиться через дорогу. Жінка проігнорувала це зауваження, вела себе агресивно і продовжувала торгувати, тому і довелося вжити такий жорсткий захід, як вилучення товару.  
«Всі городяни, які здійснюють незаконну торгівлю без будь-яких дозвільних документів і в невстановлених місцях, повинні знати, що відповідні заходи можуть бути застосовані і до них», – наголошує начальник управління розвитку підприємництва торгівлі, побуту та регуляторної політики.
Міським головою Віталієм Малецьким  відповідним службам та правоохоронним органам було надано доручення посилити перевірки місць проведення стихійної торгівлі.  Він також зазначив, що перед Новим роком у місті з’явилося чимало місць незаконної торгівлі ялинками, тож працівники поліції повинні вжити до підприємців, які здійснюють продаж ялинок без відповідних документів, якнайвагоміших заходів, аж до вилучення товару.

 

поширити новину: