Ви тут:
Головне Офіційно Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині оздоровили майже 2 тис демобілізованих військовослужбовців

На Полтавщині оздоровили майже 1680 демобілізованих військовослужбовців за обласною Комплексною програмою. Про це сьогодні повідомила під час щотижневої апаратної наради у Полтавській ОДА директор департаменту праці та соціального захисту населення Людмила Корнієнко.

“На рівні області запровадили єдиний реєстр учасників АТО, у якому вже – 3940 учасників АТО. У межах обласної Комплексної програми оздоровлення важливе у перші місяці після демобілізації. Оздоровлення та реабілітація демобілізованих пройшли в усіх санаторних та оздоровчих закладах області, зокрема – “Сосоновий бір”, “Псьол”, “Миргородкурорт”. Станом на 1 грудня вже оздоровили 1680 осіб, тобто 84 відсотки. До 1 січня наступного року плануємо оздоровити майже 100 відсотків. Зараз необхідно активізувати роботу по Кременчуку,” – зазначила директор департаменту праці та соціального захисту населення Полтавської ОДА Людмила Корнієнко.

На оздоровлення та реабілітацію демобілізованих та їхніх сімей із обласного бюджету виділили майже 6 млн 46 тис грн, із районних і міських бюджетів – 1,5 млн грн. 4 хвиля демобілізації планується у лютому – близько 2 тис військовослужбовців. Людмила Корнієнко наголосила, що й на наступний рік продовжать обласну Програму , адже реабілітації військових починається вже з перших місяців їхньої демобілізації.

“Є підтримка громадських організацій щодо підтримки соціального супроводження усіх сімей учасників АТО, яке проводиться на підставі формування соціального паспорта. Ми постійно тримаємо на контролі не тільки стан формування соцпаспорта, а й виконання усіх проблемних питань, які є у родинах демобілізованих,” – додала Людмила Корнієнко.

“Результати анкетування, яке провели в усіх містах та районах Полтавщини, свідчать, що демобілізовані, які несли службу в зоні АТО, прагнуть проходити реабілітацію разом зі своєю родиною,” – зазначив голова Центру допомоги учасникам АТО Валерій Довженко.

Голова ОДА Валерій Головко порадив замінити путівки на адресну допомогу демобілізованим військовослужбовцям.

поширити новину: