Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

На Полтавщині обговорили правила безпеки під час виконання робіт в електроустановках

1362155349_60999Полтавські фахівці Управління Держпраці провели семінар щодо організації безпечного виконання робіт в електроустановках енергетичної галузі та споживачів електроенергії для головних інженерів та електротехнічних працівників підприємств Семенівського району.

Під час зустрічі спеціалісти проінформували присутніх про організацію роботи Управління та надали практичні рекомендації з питань дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці. Зокрема, розглянули питання безпечної експлуатації електротехнічного обладнання та роз’яснили обов’язки відповідальних осіб. Також окрему увагу фахівці приділили питанню організації безпечного виконання робіт в електроустановках із застосуванням автомобілів, вантажопідіймальних машин і механізмів та вимогам електробезпеки на будівельних майданчиках, де останнім часом збільшилась кількість випадків травмувань працівників.

Спілкуючись, учасники семінару проаналізували обставини та причини нещасних випадків, які сталися на підприємствах енергетичної галузі та наголосили на необхідності проведення заходів щодо запобігання травматизму, зокрема, на посиленні інформаційно-роз’яснювальної роботи серед працюючих. Крім того, розглянули питання планування, обговорили організацію та впровадження на підприємствах превентивних заходів по недопущенню нещасних випадків з працівниками через власну необережність.

Проведення таких семінарів інспекторами Держпраці заплановано в кожному районі області. Адже під час зустрічей роботодавці та працівники підприємств мають змогу поставити свої запитання фахівцям, поспілкуватися та обмінятися  практичним досвідом.

.

Система Orphus