Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Майже 7 тисяч полтавців отримали податкову знижку за результатами деклараційної кампанії

dfsЯк повідомила заступник начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Жанна Кузнецова, всього з початку року до органів державної фіскальної служби Полтавщини подали податкові декларації про майновий стан та доходи про отримані у 2014 році доходи понад 35 тисяч громадянин. З них більш ніж 28 тисяч громадян, які були зобов’язані подати податкову декларацію про майновий стан і доходи.

Найбільше поданих декларацій, понад 11 тисяч, було подано до Кременчуцької ОДПІ.

Cума податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб складає 41 млн. 588 тис.грн. Найбільше визначена сума податку на доходи фізичних осіб, яка підлягає сплаті по ДПІ у м. Полтаві та складає більш ніж 14 млн. 625 тис.грн.

Найбільше було подано декларацій про майновий стан і доходи громадянами від продажу сільсьогосподарської продукції. На сьогоднішній день було подано 17810 декларацій даної категорії. Дохід від успадкованого чи отриманого в дарунок майна задекларували 4239 громадян області. Дохід, отриманий від операцій з інвестиційними активами за 2014 рік задекларували 692 громадянина Полтавської області.

Правом на отримання податкової знижки скористалися 6896 громадян області. Найбільше таких по ДПІ у м. Полтаві (1784 особи) та Кременчуцькій ОДПІ (1732 особи). По Полтавській області сума повернутого податку на доходи фізичних осіб складає понад 5 млн. 629 тис.грн.

Головне управління ДФС у Полтавській області

 
Перейти до вмісту