Ви тут:
Головне Офіційно Полтавщина Суспільство 

Литовський Центр підготовки будівельників і Вище професійне училище №7 Кременчука готові до співпраці

15 грудня представники Вищого професійного училища №7 міста Кременчука та Центру підготовки будівельників міста Каунаса (Литовська Республіка) заключили договір про співпрацю.

Директор ВПУ №7 Микола Несен із литовським колегою, директором Центру підготовки будівельників Станісловасом Янукайтісом, скріпили домовленості підписами на папері в онлайн-режимі. Договір має на меті встановлення співпраці у галузях освіти, науки, культури й спорту між зацікавленими сторонами, а також є важливим для розвитку професійної освіти Полтавської області.

На Полтавщині скайп-зустріч проходила у конференц-залі Кременчуцького ВПУ №7. На урочистому підписанні документів були присутні міський голова Кременчука Віталій Малецький, директор ТОВ «Фітофьюелз Інвестменз» Петро Крайсвітній, начальник відділу координаційної роботи вищих навчальних закладів, наукової діяльності та професійно-технічної освіти Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації Наталія Мордик, начальник відділу закладів інтернатного типу, позашкільної та виховної роботи Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації Олена Ухань, начальник відділу кадрів ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» Микола Якименко, заступник генерального директора із загальних питань – начальника УРПіГД ПАТ «Кременчуцький колісний завод» Володимир Коваленко, директор з персоналу та соціальних питань ПАТ «АвтоКрАЗ» Микола Паскевич, заступник генерального директора з персоналу та соціальних питань ПАТ «Кременчуцький завод доріжних машин» Олександр Редькін.

Під час розмови Станісловас Янукайтіс розповів українським партнерам про власні досягнення і, зокрема, зазначив, що Центр підготовки будівельників забезпечений майже всіма інноваційними технологіями для розвитку і повноцінного функціонування професійної освіти. Тож даний договір дасть можливість кременчуцьким колегам отримати досвід, а учням – проходити практику на литовських підприємствах.

Вдячність за співпрацю висловив міський голова Віталій Малецький. Він зауважив, що, як і Кременчук в Україні, Каунас – промислове серце Литви. Міста об’єднує багато спільного, тому цей проект повинен обов’язково досягти успіху.

Після підписання договору по обидва боки онлайн-зв’язку лунали аплодисменти та дружні вітання. Уже згодом через Міністерство закордонних справ України Кременчук і Каунас обміняються юридично оформленими паперами і розпочнуть заплановану роботу.

Прес-служба Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА

Перейти до вмісту