Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

Лікарні Кременчука поповнять новим медичним обладнанням

http://kremen.gov.ua/images/gallery/display/610615-12-07-12-04-47-579.JPG

За рахунок перерозподілу коштів міського бюджету – 2015 року галузь охорони здоров’я Кременчука поповниться новим медичним обладнанням. Таке рішення ухвалили сьогодні на засіданні виконавчого комітету Кременчуцької міської ради. Про це повідимили у Кременчуцькій міській раді.

У частині бюджетних асигнувань спеціального фонду бюджету розвитку понад 99 тисяч грн планують спрямувати на придбання імуноферментного аналізатора для Міського пологового будинку, 26 тисяч грн – на бінокулярний мікроскоп у четверту міську лікарню; 11 тисяч грн – на протипролежневі матраци для першої міської лікарні; 105 тисяч грн – на бактерицидні опромінювачі регуляторного типу для першої, другої, третьої та дитячої лікарень; 66 тис гривень – стоматологічної установки для дитячої стоматологічної поліклініки; 33 тисячі гривень – комп’ютерної техніки для Центрів первинної медичної допомоги з метою створення електронної мережі ведення електронних карток пацієнтів. Також члени виконкому проголосували за виділення 505 тис гривень, які спрямують на завершення робіт з надбудови 3-го поверху над головним входом третьої міської лікарні під блок кардіореанімації та інтенсивної терапії – понад 469 тис грн.

Обговорюючи потреби медичної галузі Кременчука, міський голова Віталій Малецький наголосив, що ці потреби є дійсно важливими, тому потребують якнайшвидшого вирішення. Щодо майбутніх проектів у закладах охорони здоров’я міста, то як і у попередні п’ять років, міським бюджетом 2016 року будуть передбачені видатки на зміцнення матеріально-технічної бази міських лікарень і поліклінік, капітальні ремонти, а також оснащення новітньою медичною апаратурою.