Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кременчужани передали гуманітарну допомогу військовослужбовцям

671515-12-30-13-19-30-559
Міський голова Кременчука Віталій Малецький напередодні Нового року передав гуманітарну допомогу військовослужбовцям реактивного артилерійського полку, в/ч 1546, придбану за кошти міського бюджету. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.
До складу гуманітарноої допомоги входить 2 тепловізори та будівельні матеріали. Віталій Малецький зазначив, що під час розгляду заявок, що приходять на адресу виконавчого комітету від представників різних військових частин,  першочергово враховуються нагальні потреби військових.
До цього часу в армії дефіцитом  залишаються  засоби стеження, будівельні матеріали  та запасні частини для ремонту військової техніки. На початку грудня робоча група з розгляду питань АТО прийняла рішення щодо придбання тепловізорів  та будматеріалів  для кременчуцьких військових. Від усієї громади міста Віталій Малецький висловив вдячність нашим захисникам за те, що вони з честю виконують поставлене перед ними завдання та несуть службу з великою відповідальністю. Міський голова додав, що і наступного року Кременчук обов’язково допомагатиме військовим підрозділам, які знаходяться на передовій.  
Полковник Олександр Келембет від всього бойового складу військового підрозділу подякував міській владі, депутатському корпусу, волонтерам і пересічним кременчужанам за допомогу, яка постійно  надається військовослужбовцям.
Система Orphus