Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Керівництво Головного управління ДФС у Полтавській області вшанувало ліквідаторів аварії на ЧАЕС

DSC_0047

14 грудня, в День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, в приміщенні Головного управління ДФС у Полтавській області відбулася зустріч керівництва ГУ ДФС у Полтавській області, місцевого осередку ВГО „Асоціація ветеранів ДПС України” , Полтавської обласної організації Всеукраїнської профспілки працівників органів ДФС з активом обласних та районних організацій Полтавського обласного громадського об’єднання «Союз Чорнобиль» та ліквідаторами аварії на ЧАЕС – пенсіонерами податкової служби Полтавської області.

На початку зустрічі в.о. начальника ГУ ДФС у Полтавській області Борис Сидоров наголосив, « Я добре знайомий з тими трагічними подіями квітня 1986 року. Довгі роки український народ продовжує боротьбу з наслідками аварії на Чорнобильській АЕС, дбаючи про майбутні покоління. Мені дуже приємно бачити сьогодні учасників ліквідації аварії. Ці мужні люди пройшли крізь жорстокі випробування. Незважаючи на це ліквідатори своїм прикладом показують що найцінніше у житті – це боротьба за майбутнє людства, що неможливо без дбайливого ставлення до навколишнього середовища».

Долучилася до побажань і голова Полтавської обласної організації Всеукраїнської профспілки працівників органів ДФС Ольга Клочко, яка відзначила, що із плином часу обсяг негативних наслідків екологічної катастрофи виявляється дедалі чіткіше. Втім, все гостріше постає загроза звикання до тематики Чорнобиля. Наше завдання — пам’ятати, не звикнути і по можливості допомагати людям, які постраждали від цього лиха, та особливо тим хто ліквідували його наслідки.

Під час зустрічі ліквідатори отримали подяки за активну громадянську позицію та особисту мужність, виявлені під час ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, поділилися спогадами про ті буремні дні та переглянули фільм-спогади

Згодом присутні вшанували загиблих під час страшної катастрофи та поклали квіти біля пам’ятного знаку аварії на Чорнобильській АЕС.

А на сам кінець учасники зібрання відвідали Святоуспенський собор та помолилися за загиблими внаслідок Чорнобильської трагедії.

ГУ ДФС у Полтавській області

Система Orphus