Ви тут:
Економіка Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

ГУ ДФС звітує, що в області надійшло до місцевих бюджетів понад 3,7 млрд грн платежів

НарадаГУ_141215

Ці та інші підсумки роботи територіальних органів державної фіскальної служби Полтавської області за 11 місяців 2015 року розглядалися на розширеній нараді органів ДФС Полтавщини, що пройшло в обласному центрі.

Засідання, в якому взяли участь керівники структурних підрозділів ГУ ДФС, начальники ДПІ, ОДПІ та їх відділень, відкрив виконуючий обов’язки начальника ГУ ДФС у Полтавській області Борис Сидоров. Звертаючись до керівного складу органів ДФС Полтавщини, очільник Головного управління озвучив результати роботи з початку року, відзначивши що за підсумками 11 місяців 2015 року до державного бюджету було мобілізовано майже 15 млрд.грн. платежів, що більше фактичних надходжень за аналогічний період 2014 року на 52,4%. В розрізі основних бюджетоутворюючих податків державного бюджету зросли надходження по податку на додану вартість на 47,1%, рентній платі за користування надрами – в 2,2 рази та збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності – в 2,6 рази. Також за нових умов бюджетування, передбачених змінами Бюджетного та Податкового кодексів України, за підсумками 11 місяців поточного року до державного бюджету було спрямовано податку на доходи фізичних осіб в сумі 722,6 млн.грн. та мобілізовано військового збору 281,8 млн.гривень. До місцевих бюджетів області за підсумками 11 місяців 2015 року надійшло понад 3,7 млрд.грн. податків і зборів, що більше ніж у відповідному періоді 2014 року на 522,5 млн.грн., або на 16,4%.

Крім цього, в ході засідання розширеної наради присутні розглянули ряд питань, серед яких крім результатів роботи були: проблемні питання щодо адміністрування податків і зборів, закріплених за підрозділами оподаткування юридичних осіб; проблемні питання в роботі підрозділів податкового та митного аудиту; та питання організації роботи з погашення податкового боргу.

На завершення засідання в.о. начальника ГУ ДФС в області звернув увагу керівників податкових інспекцій області та їх відділень на деякі недоліки роботи, визначивши чіткі терміни їх усунення, а також наголосив на налагодженні більш тісного діалогу з бізнесом та забезпеченні стабільних надходжень до державного та місцевих бюджетів.

Головне управління ДФС у Полтавській області

Система Orphus