Ви тут:
Анонс Культура Оголошення Полтавщина Суспільство 

30 грудня презентують книгу Віктора Сердюка “Таємниця різдвяних подарунків”

Сердюк Віктор

30 грудня о 10.30 у Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва ім. О. Гончара (вул. Енгельса, 25-а) відбудеться презентація книги Віктора Сердюка “Таємниця різдвяних подарунків”

Автор книги – член Полтавської спілки літераторів, лауреат конкурсу “Краща книга Полтавщини”  Віктор Сердюк розповів, що “Таємниця різдвяних подарунків” – це захоплююча історія про різдвяних янголят, які розносять подарунки на свято Різдва під керівництвом Святого Миколая, про мешканців Замку Вічної Мерзлоти, а ще про те, що добре серце здатне розтопити навіть вікову кригу. Книга не тільки про чудові пригоди різдвяних янголят, а й про духовне свято — Різдво. Герої твору розмовляють простою, доступною мовою. Книга легко читається. Автор приділяє увагу різдвяним українським традиціям, так з’являється Дідух, який є одним із найдавніших культів у різдвяній обрядовості українців.

Ілюстрації до книги виконали учні Полтавської міської школи мистецтв “Малої академії мистецтв” імені Раїси Кириченко, які також продемонстрували присутнім театральну постановку на тему книги та танок “Янголів”. Під час заходу присутні будуть мати змогу взяти участь у музичній вікторині, відповісти на питання автора та отримати на згадку різдвяних янголят.

На презентацію завітають учні загальноосвітнього навчального закладу № 5 та всі охочі, які бажають доторкнутися до різдвяного великого таїнства.

тел. для довідок 67-64-02

 

поширити новину: