Ви тут:

Порошенко пообіцяв забезпечити військовослужбовців житлом

ПОРОШЕНКО

Забезпечення військовослужбовців житлом має бути беззаперечним обов’язком держави.

Про це заявив Президент Петро Порошенко на церемонії вручення ордерів на житло військовослужбовцям у Василькові, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Я добре розумію, що отримання житла військовослужбовцями має стати справою не святковою, а буденною, звичайнісінькою. Дах над головою не повинен бути нагородою. Забезпечення захисників Вітчизни житлом має бути незаперечним обов’язком держави”, – сказав Порошенко.

Глава держави наголосив, що цього року, незважаючи на складну економічну, політичну і гуманітарну ситуацію в країні, було зроблено все для того, щоб знайти ресурси для закупівлі чи побудови більше тисячі квартир для військовослужбовців та компенсації більш ніж 200 сім’ям військових витрат на самостійне придбання житла.

“Хоча ясно, що на тлі 40 тисяч безквартирних військовослужбовців та військових пенсіонерів темпи забезпечення занадто малі. І ми реформуємо систему забезпечення житлом військовослужбовців для того, щоб значно прискорити отримання житла”, – заявив Президент.

У цьому зв’язку він наголосив, що необхідно оперативно шукати шляхи вирішення житлової проблеми.

Президент також запропонував на будинках сімей воїнів-героїв, які віддали життя за Україну, встановлювати меморіальні дошки.

“Герої не вмирають. Я хотів би звернутися до керівництва військових частин з ініціативою про те, щоб на кожному будинку, де житимуть їхні (загиблих воїнів) родини, були встановлені пам’ятні дошки з їхніми іменами. Щоб на їхньому прикладі виховувалися майбутні покоління українських воїнів”, – сказав глава держави.

Система Orphus Поделиться на fb