Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

У Полтаві продовжують навчати лідерів майбутнього

46764723_db2f1ebf

У Полтаві розпочав свою роботу сьомий набір молодіжного проекту “Школа місцевого та студентського самоврядування “Лідер майбутнього”. Відбір проводився за результатами заповнення анкет, повідомляють у Полтавській міській раді.

У залі засідань міськради вітали учасників сьомого набору молодіжного проекту “Школа місцевого та студентського самоврядування “Лідер майбутнього”. Протягом семи місяців 77 юнаків та дівчат виховуватимуть у собі лідерські якості, вчитимуться діловому етикету, конфлікт-медеждменту, основам ораторського мистецтва, ознайомляться зі структурою органів державної влади та місцевого самоврядування, діяльністю студентського самоврядування.

Лекції, тренінги та семінари проводитимуть викладачі провідних вищих навчальних закладів, посадові особи та молодіжні лідери. У кінці навчання на всіх учасників чекає підсумкова ділова гра з написання молодіжних проектів, потім – стажування у структурних підрозділах виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Цьогоріч організатори Школи запропонували усім слухачам написати лист у майбутнє: кожен учасник може написати листа з побажаннями та надіями щодо навчання в Школі. Через сім місяців, у день урочистого випуску зі Школи, молодь зможе прочитати свої листи.

http://www.rada-poltava.gov.ua/db/img/46764723_d9344d09.jpg

http://www.rada-poltava.gov.ua/db/img/46764723_60f67eab.jpg

http://www.rada-poltava.gov.ua/db/img/46764723_a3b5a40e.jpg

Система Orphus