Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Волонтерський центр ХПЄ УАПЦ разом з німцями та волинянами допоміг переселенцям

Знімок екрану - 13.11.15 - 13:37:21

Волонтерський центр Харківсько-Полтавської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви з перших днів російської окупації Сходу України доставляє на передній край героїчної боротьби наших захисників проти ворога гуманітарні вантажі та відремонтовану військову техніку. Ще один напрямок діяльності добровольців нашого центру – допомога біженцям із Донбасу. З благословення Високопреосвященного Афанасія, архієпископа Харківського і Полтавського УАПЦ десять місяців волонтери опікуються вимушеними переселенцями з Донецької та Луганської областей. «З лютого ми співпрацюємо з громадською організацією “Небайдужі жінки Донбасу”, – розповідає прес-секретар і керівник Волонтерського центру ХПЄ УАПЦ протодиякон Олександр Горай. – Робота цього об’єднання налагоджена чітко та прозоро. Громадські активістки реєструють номер довідки переселенця та обліковують обсяг допомоги, яку потребуючі отримали. Зареєстровані на сьогоднішній день тисячі біженців отримують державні виплати, але влаштуватися на роботу нелегко, тому в переселенців насправді складне становище. Особливо в тих, хто прибули з-під обстрілів».

Знімок екрану - 13.11.15 - 13:42:12
Проте завдяки небайдужим полтавцям життя біженців полегшується. «Свого адресата – громадську організацію «Небайдужі жінки Донбасу» – знайшла гуманітарна допомога від наших німецьких друзів та співвітчизників у Берліні, зібрана на прохання Волонтерського центру Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ й доправлена до Полтави, дякуючи зусиллям Центральної Спілки Українців у Німеччині, котру очолює Людмила Млош, фірми «Модерн-експо», Благодійного фонду «Волинь – 2014» і ТОВ «Інверт», – акцентувала голова обласного відділення Міжнародної організації «Жіноча громада», член Волонтерського центру ХПЄ УАПЦ Валентина Шемчук. – Доброчинний вантаж надійшов для захисників України від російських окупантів на Сході нашої держави і для біженців із Донбасу. Теплий, у тому числі дитячий, одяг, взуття та білизну ми передали від
німецьких благодійників полтавцям-переселенцям із Донецької та Луганської областей».

Усіх, хто бажає зарадити потребуючим, ми просимо співпрацювати з Волонтерським центром ХПЄ УАПЦ, який діє з благословення Високопреосвященного Афанасія, архієпископа Харківського і Полтавського Української Автокефальної Православної Церкви (сторінка Волонтерський центр ХПЄ УАПЦ у Фейсбуці) та звернутися до керівника Волонтерського центру протодиякона Олександра Горая за телефоном 0975900021.
Валентина Олександренко

Система Orphus Поделиться на fb