Ви тут:
Головне Комуналка Полтавщина прес-конференція прес-онлайн-конференція Суспільство ТОП-новина 

Усі дороги Полтавщини планують відремонтувати за три роки

За три роки на Полтавщині планують зробити капітальний ремонт доріг. Загальна сума фінансування понад 13 млрд грн. Про це повідомив на прес-конференції в ОКІА “Новини Полтавщини” перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький.

“Є дві Програми, які розраховані до 2018 року. Ремонт доріг буде проводитися не лише за кошти обласного бюджету. Перша –  обласна Програма “Капітальний поточний ремонт доріг державного значення на 2016-1018 рр” – розрахована на співфінансування із районами, щоб вони теж відчували відповідальність. Виділено 200 млн грн. Ми плануємо відремонтувати близько 400 об’єктів. Друга Програма “Реконструкція та ремонт доріг за державні кошти” теж довготривала, – розповів начальник управління інфраструктури та туризму ОДА Олександр Бєліков.

Перша дорога, яку планують відремонтувати, – “Полтава-Кременчук”. До січня 2016 року усі необхідні документи мають бути затверджені. Також капітальний ремонт чекає автошляхи – “Полтава-Суми”, “Бориспіль-Дніпропетровськ-Запоріжжя”, “Лохвиця-Гадяч”, “Гадяч-Опішнє”, “Лубни-Миргород-Опішнє” та “Дніпропетровськ-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка”.

“Загальна сума фінансування капітального ремонту доріг Полтавської області, за державні кошти, 13 628 млн грн. Це на три роки”, – додав Олександр Бєліков.

Детальніше дивіться у ВІДЕО

Система Orphus Поделиться на fb