Ви тут:
Україна 

У Парламенті є потенціал для остаточного ухвалення змін до Конституції України у частині децентралізації влади, – Володимир Гройсман

фото:radiosvoboda.org
фото:radiosvoboda.org

У Парламенті є потенціал для остаточного ухвалення змін до Конституції України у частині децентралізації влади.

Про це заявив Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман, відповідаючи на запитання журналістів під час прес-конференції за підсумками першого року роботи Верховної Ради України восьмого скликання. Про це повідомляє прес-служба ВР.

«Є потенційна можливість в українському Парламенті прийняти рішення і врешті решт поставити крапку у недолугій, централізованій, пострадянській системі управління країною, прийняти по-справжньому європейську Конституцію у частині децентралізації і дати можливість громадам жити самодостатньо», – сказав він.

«Потенціал є на 300 голосів. Але є ще дуже багато питань у тих чи інших політичних сил, які ми маємо врегулювати, – зазначив керівник Парламенту. – Я налаштований на діалог, налаштований на те, щоб це рішення було ухвалене».

Напрацьовані зміни до Конституції «унеможливлюють будь-який сепаратизм чи будь-який розкол країни», – наголосив В.Гройсман, зазначивши при цьому, що є різні погляди на децентралізацію.

Система Orphus Поделиться на fb