Ви тут:
Головне Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

“Новоутвореним громадам треба допомогти побудувати нові алгоритми роботи”, – директор Офісу реформ Ірина Балибіна

DSC_0012

Сьогодні у Полтавській облдержадміністрації, за ініціативи Офісу реформ, відбувся семінар-нарада для керівників об’єднаних територіальних громад. Цього разу мова йшла про алгоритм роботи з новими громадами, сформування бюджету, налагодження роботи у сфері освіти, працевлаштування, безпеки життєдіяльності.

“Сьогодні, 26 листопада, – “день децентралізації” у парламенті, адже у Верховній Раді України планують затвердити чимало важливих законів, необхідних для територіальних громад. В облдержадміністрації спільно з Офісом реформ ми проводимо вже другий семінар для очільників та представників територіальних громад, щоб скоординувати роботу. Директори та представники департаментів Полтавської ОДА допоможуть налагодити роботу на місцях. Адже нині триває період ліквідації органів місцевого самоврядування та формування нових громад. Їм необхідно побудувати алгоритм роботи з новими громадами, сформувати бюджети, налагодити бюджетні відносини із центром. Тож на семінарі ми допоможемо організувати роботу”, – зазначила керівник Полтавського Офісу реформ Ірина Балибіна.

Участь у семінарі-нараді взяли участь представники структурних підрозділів облдержадміністрації – Державної казначейської служби Україні в Полтавській області, Держфінінспекції в Полтавській області, Державного архіву в Полтавській області, ГУ ДСНС в Полтавській області, департаменту освіти і науки ОДА, департаменту фінансів ОДА, управління майном Полтавської обласної ради, управління держпраці у Полтавській області, управління юстиції ОДА, відділу кадрової роботи ОДА.

На початку семінару директор Державного архіву в Полтавській області Валентина Гудим ознайомила присутніх із архівуванням офіційних документів.

“Усі сільські громади повинні провести процедуру ліквідації. Ми підготували архівні довідки для створення нових органів місцевого самоврядування. Усі напрацьовані документи, які держава визначила як інформаційну цінність, необхідно передати в архівні установи. Ми повинні у найкоротший термін зорганізувати роботу щодо підготовки документів. Вони мають бути в повному обсязі – усі протоколи сесій, виконкомів, депутатських комісій”, – зазначила Валентина Гудим.

Потім голови об’єднаних територіальних громад спілкувалися у формі “діалогу” із представниками структурних підрозділів Полтавської ОДА.

Перейти до вмісту