Ви тут:
Головне Місцеві вибори 2015 Полтавщина Суспільство 

Правоохоронці не підтверджують можливе порушення виборчого законодавства у Кременчуці

115488Після відкриття виборчих дільниць до місцевого відділу поліції надійшло 2 заяви про можливі порушення. Перевіркою встановлено, що жодна з них не підтвердилася. Про це повідомляють у відділі комунікацій за матеріалами оперативного штабу ГУНП в Полтавській області.

У першому випадку до поліції звернувся невідомий. Він повідомив, що чоловік на підозрілому автомобілі марки «Мерседес спрінтер» планує перевозити людей на одну з виборчих дільниць. При виїзді працівників поліції було з’ясовано, що водій вказаного автомобіля нікого з учасників виборчого процесу не перевозив та не планує перевозити.

У іншій інформації йшлося про передачу грошей біля однієї з виборчих дільниць. Як з’ясували правоохоронці, дана подія не стосувалася процесу голосування. Жінка просто передавала своєму онуку грошові кошти.

За інформацією оперативного штабу ГУНП в Полтавській області, з відкриттям виборчих дільниць органи поліції Полтавської області зареєстрували 6 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства (станом на 11.00).

Працівники поліції вдячні небайдужим громадянам та закликають всіх до співпраці. Про всі порушення виборчого законодавства повідомляйте на телефон «гарячої лінії»: (0532) 51-77-57, 56-22-33, 51-77-02. Також до ваших послуг оперативна лінія 102.

 

 

Система Orphus Поделиться на fb