Ви тут:
Головне Місцеві вибори 2015 Полтавщина Суспільство 

Після другого туру виборів на Полтавщині відкрили 4 кримінальних провадження

15 листопада у 31-му населеному пункті Полтавської області відбулося повторне голосування з виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів. На території області було сформовано 43 ТВК та 269 ДВК. За другий тур виборчої кампанії до територіальних підрозділів поліції надійшло 44 повідомлення від громадян про ймовірні порушення виборчого законодавства, 32 з яких стосувалося другого туру. Із них 25 — надійшло у день голосування. Про це, під час сьогоднішньої прес-конференції про стан забезпечення правопорядку та громадської безпеки під час проведення другого туру виборів, повідомив начальник ГУ НП в Полтавській області Олег Бех.

“Щоб процес волевиявлення громадян в області пройшов спокійно та на високому цивілізаційному рівні на кожній виборчій дільниці чергували працівники поліції, а громадський порядок охороняли понад 600 поліцейських та близько 400 військовослужбовців Національної гвардії. Серед найпоширеніших звернень були: порушення проведення агітації в день виборів; виявлення агітаційних матеріалів; повідомлення про можливий підкуп виборців; наявність на дільницях людей у нетверезому стані; голосування за чужими паспортами; переміщення сейфу із виборчою документацією тощо”, – сказав Бех.

Він наголосив, що частина повідомлень, які надходили від громадян, знайшли своє підтвердження. Зокрема, за чотирма фактами відкриті кримінальні провадження. Загалом, за весь період виборчої кампанії до чергових частин територіальних підрозділів поліції надійшло 279 повідомлень, з яких у 14-ти випадках відкриті кримінальні провадження. Також ще по 15-ти повідомленнях складені адміністративні протоколи.