Ви тут:
Культура Полтавщина Сільське господарство Суспільство 

Аграріїв Зіньківщини привітали з професійним святом

https://i0.wp.com/zinkiv.adm-pl.gov.ua/sites/zinkiv.adm-pl.gov.ua/files/content/news/images/dsc02275_0.jpg?resize=640%2C480

Учора у районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства. Це свято всіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до аграрних справ, свято дбайливих господарів. Про це повідомили у Зіньківській РДА.

Із професійним святом аграріїв привітали голова РДА Віталій Панченка та заступник голови районної ради Сергій Загорулько. За особисті досягнення в розвитку галузі сільського господарства, представники місцевої влади вручили почесні нагороди та грамоти.

“День працівників сільського господарства – особливе свято в нашому календарі. Ми вкотре маємо нагоду подякувати всім аграріям: хліборобам, механізаторам, тваринникам, організаторам сільськогосподарського виробництва за самовіддану й невтомну працю і відданість обраній справі життя. Позаду залишились гарячі жнива  з несприятливими погодними умовами, коливанням та диспаритетом  цін, значним  здорожчанням  матеріально-технічних ресурсів. Але, як і зазвичай, значний внесок  в загальнодержавний доробок внесли аграрії  Зіньківщини”, – привітала начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Олена Вовк.

https://i0.wp.com/zinkiv.adm-pl.gov.ua/sites/zinkiv.adm-pl.gov.ua/files/content/news/images/dsc02269_0.jpg?resize=640%2C480

Цього року сільськогосподарські підприємства  району зібрали 16,5 тис га ранніх зернових культур. Трудом і талантом  вирощено та намолочено 70,2 тис т збіжжя, що на 1,8 тис т більше ніж у минулому році, та є другим показником по області, при середній врожайності 42,6 ц/га. З них: озимої пшениці – намолочено 60,5 тис т при середній урожайності по району 44,8 ц/га, що на 2,5 ц/га вище ніж середньо обласний показник. Найкращу середню урожайність ранніх зернових по району отримали в ТОВ “Украгросток”, ТОВ “Агро-Маяк”, ПАТ “АТП-15339”.

Аграрії  небайдужі і до потреб міської, селищної та сільських громад. За матеріальної підтримки проводяться ремонти шкіл, дитячих садочків, медичних закладів, стадіонів, доріг. Це – неповний перелік  допомоги господарників.

Привітати  з цим чудовим святом аграріїв завітали заслужена артистка України Олена Білоконь, гості з Полтави, які подарували глядачам чудовий настрій та позитивні емоції.

https://i0.wp.com/zinkiv.adm-pl.gov.ua/sites/zinkiv.adm-pl.gov.ua/files/content/news/images/dsc02304_0.jpg?resize=640%2C480

123465

Перейти до вмісту