Ви тут:
Головне Полтавщина Суспільство 

У Полтаві продовжують слухати потерпілих по справі Кернеса

апнкнраор

Сьогодні у Київському районному суді Полтави триває розгляд кримінальної справи за обвинуваченням мера Харкова Геннадія Кернеса у викрадення та катуванні активістів.

Минулого разу у суді допитували потерпілого Олександра Кутяніна, сьогодні слухають Сергія Ряполова. Усього треба заслухати 74 свідки.

Держобвинувачення вважає, що слухання треба проводити двічі або раз на тиждень – інакше такими темпами суд може затягнутися на три роки. Зокрема, прокурор Олександр Ганілов підкреслив, що справа має бути розглянута в розумні терміни і судові слухання треба призначати  частіше.

Захисник Кернеса Олександр Гунченко акцентував увагу на тому, що про розумні терміни потрібно було думати на стадії досудового розслідування. А зараз складається враження, що держобвинуваченню надійшла команда пришвидшити розгляд справи, – припускає сторона захисту.

Кернес стверджує, що не затягує cправу, а зацікавлений у максимально якісному розгляді.
Кернес звернувся до прокурорів: «Не набридло вам морочити голову суду? Ви ведете себе неадекватно, вбачаючи в мені злочинця. Але існує презумпція невинності».

Суддя Андрій Антонов прийняв рішення задовольнити клопотання обвинувачення частково. Цього року слухання будуть проходити, як і раніше, один раз на два тижні, а ось у майбутньому році, можливо, частіше.

 

Перейти до вмісту