Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Новосанжарщині відкрили меморіальну дошку Віктору Ходаку

dsc_0409_3

Напередодні Дня Гідності і Свободи, 19 листопада у селі Шедієве Новосанжарського району відкрили меморіальну дошку захисникові України Віктору Ходаку, який загинув 29 серпня 2014 під час виходу з оточення під Іловайськом в селі Червоносільське Амвросієвського району на Донеччині. Про це повідомили у Новосанжарській РДА.

Вшанувати пам’ять героя зібралися рідні та близькі, голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха, заступник голови районної ради Сергій Бодак, сільський голова Юрій Мовчан, начальник відділу освіти РДА Олександр Кульчинський, учні та вчителі Шедіївської загальноосвітньої школи, якій присвоєно звання героя. Адже саме тут навчався захисник України, тут і розмістили меморіальну дошку.

Сільський голова Юрій Мовчан коротко розповів про життєвий шлях Віктора, наголосив, що пам’ять про героя житиме в серцях його земляків доки живе його рідне село, доки стоїть школа, названа його ім’ям. Голова Новосанжарської РДА Сергій Бульбаха подякував мамі Віктора Ганні Володимирівні за сина, справжнього патріота, який захищав дім, сім’ю, країну.

Меморіальну дошку відкрили кращі учні Шедіївської школи.

http://nsanjary.adm-pl.gov.ua/sites/nsanjary.adm-pl.gov.ua/files/content/news/images/dsc_0417_0.jpg

http://nsanjary.adm-pl.gov.ua/sites/nsanjary.adm-pl.gov.ua/files/content/news/images/dsc_0406_0.jpg

http://nsanjary.adm-pl.gov.ua/sites/nsanjary.adm-pl.gov.ua/files/content/news/images/dsc_0400_2.jpg

http://nsanjary.adm-pl.gov.ua/sites/nsanjary.adm-pl.gov.ua/files/content/news/images/dsc_0416_0.jpg