Ви тут:
Суспільство Україна 

В Україні планують запровадити сертифікацію органічної продукції, яка буде відповідати вимогам ЄС

11059730_1643427835934871_6286245330941878100_n
фото: Facebook Міністерства аграрної політики та продовольства України

В Україні поступово зароджується ринок адресної доставки продовольства, який в подальшому буде зростати. Про це наголосив заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Володимир Лапа під час зустрічі з керівництвом японської компанії Nepuree.

За його словами, наступного року плануємо розробити та подати до ВРУ законопроект про локальні аграрні ринки, які регламентуватимуть на законодавчому рівні проблеми як виробника так і споживача продукції. «Наразі відпрацьовуємо українське законодавство відповідно до законодавства ЄС щодо безпечності харчових продуктів. Планується запровадити сертифікацію органічної продукції, яка буде відповідати вимогам ЄС. Це може бути проміжним етапом між звичайним виробництвом та адресною системою виробництва. Плануємо використовувати японський досвід у запровадженні якісної продукції харчування. Адже у нас один з найважливіших пріоритетів – це виробництво продукції з високою доданою вартістю», – наголосив заступник Міністра.

Зі свого боку представники японської компанії Nepuree запропонували налагодити виробництво продукту Nepuree в Україні. Вони представили інноваційні технології та продукцію для використання у сільськогосподарському виробництві та харчовій промисловості.

Директор Департаменту продовольства Мінагрополітики Дмитро Шульмейстер повідомив, що запропонована технологія обробки овочів та фруктів має значні перспективи застосування в Україні. «Нова технологія може сприяти ще більшій популяризації української продукції. Це не лише питання експорту, але і питання здорового харчування українців. Сподіваємося на активну співпрацю із українськими виробниками продовольчої продукції, які готові інвестувати у органічне виробництво», – підкреслив Дмитро Шульмейстер.

джерело: Facebook сторінка Міністерства аграрної політики та продовольства України

поширити новину: