Ви тут:
Освіта Полтавщина Спорт Суспільство 

У ПолтНТУ встановили новий рекорд

 Студент фінансово-економічного  факультету Коба Денис встановив новий рекорд забиття голів під час традиційного турніру з міні-футболу.

У протистоянні із командою архітектурного факультету ПолтНТУ Денис як гравець команди «Фінансист» забив десять голів за один матч, чим побив минулорічний рекорд змагань.

У чому секрет його успіху, дізнавалися студенти ПолтНТУ:

Як саме ти зумів забити десять голів за один матч?

–          У грі з командою «Архітектор» наша команда взагалі забила шістнадцять голів, не зважаючи на те, що суперники досить сильні, ми себе на полі проявили у повній мірі. Завдяки злагодженій співпраці у колективі, ми впевнено рухались до перемоги. Дуже добре у грі проявили себе і інші гравці команди, серед яких Віталій Горбань та Євген Левченко, завдяки їм і вийшла величезна кількість результативних передач. Тобто я хочу з акцентувати увагу на тому, що командна робота дуже важлива у нашому виді спорту.

 Як давно ти займаєшся футболом? Чим тебе захоплює ця гра?

–          Футболом займаюсь з малку, завжди любив цей вид спорту. Намагався дуже багато та наполегливо  тренуватись, після чого, несподівано для себе, отримав пропозицію грати  у дублі ФК «Ворскли». Для мене це була велика честь грати за таку команду. Під час роботи у клубі, я одержав неоцінений досвід, адже змагався з кращими гравцями всеукраїнського рівня. Та, на жаль, через величезну кількість отриманих травм мав піти з команди. Та любов до футболу залишилась до нині, тому, вступивши до ПолтНТУ, я пішов грати за  наш  університет.

    Скажи нам на останок твій секрет успіху? Щоб ти порадив усім читачам?

–          Не існує жодних секретів. Просто потрібно ставити собі мету та впевнено рухатись до неї. Займайтесь лише улюбленою справою та прислухайтесь до своїх друзів, будьте командою і у вас усе вийде.

 

Система Orphus