Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві забудовник сплатить штраф за недостовірні дані у декларації

Полтавський окружний адміністративний суд підтвердив законність дій працівників Департаменту ДАБІ у Полтавській області про накладення штрафу у розмірі 109,6 тис. грн за недостовірні дані, наведені у декларації про початок виконання будівельних робіт щодо будівництва об’єкту у м. Полтава по проспекту Першотравневому, 18а.

В червні-липні 2015 р. на вказаному обєкті здійснена позапланова перевірка. За її результатами встановлено, що будівельні роботи виконуються за відсутності належно затвердженої проектної документації.

У декларації замовник зазначив, що йому надані  містобудівні умови та обмеження від місцевого Управління з питань містобудування та архітектури від 12.04.2013 року. Разом з тим, у наданому замовником проекті зазначено, що містобудівні умови та обмеження видані 31.10.2013 року, тобто після реєстрації декларації про початок виконання будівельних робіт. Крім того, сам проект будівництва виготовлений у 2014 році.

Таким чином, замовник у декларації про початок виконання будівельних робіт зазначивнедостовірні дані. За дане правопорушення він був оштрафований на 109,6 тис. грн.

Порушник подав позов до суду, але Полтавський окружний адміністративний суд відмовив у задоволенні позову і, таким чином, визнав дії ДАБІ правомірними.

поширити новину: