Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві вшанували пам’ять наймолодшого “кіборга”

фото: tsn.ua
фото: tsn.ua

 

19-річний полтавець Святослав Горбенко не встиг стати справжнім кіборгом, але встиг стати героєм для друзів та однокласників.  У день смерті Святослава поминальні панахиди пройшли в Полтаві, де він народився, й у Києві, де похований – на алеї слави.

Загинув полтавець у одному з перших боїв 3 жовтня 2014 року, під час порятунку пораненого товариша. Скельд (позивний Святослава) отримав осколкове поранення, не добігши буквально метр до укриття.

Однокласники дізналися про смерть Святослава з соціальних мереж і навіть не повірили. Бо на фото була зовсім інша людина.

“3 жовтня у Полтаві памяті воїна відкрили меморіальну дошку у навчальному закладі, який він закінчив 5 років тому. Роковини смерті героя батьки відзначають у Києві, бо Свята поховали на столичній алеї слави. Його побратими схиляють голови в Полтаві, біля меморіальної дошки. Однокласники збираються в класі, де Святослав 5 років захоплювався історією. Більшість учнів ліцею знають героя, іншим – учасники бойових дій радять подивитися «Добровольців божої чоти»”, – йдеться у сюжеті ОДТРК “Лтава”.

Перейти до вмісту