Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Полтаві мама полеглого бійця презентувала книгу

01
20 жовтня в літературній вітальні Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І. П. Котляревського відбулася презентація книги “В память сыну” матері полеглого бійця Наталії  Чепіги.
Микола Чепіга народився 10 серпня 1977 року в Полтаві.  Після закінчення ЗОШ № 21 навчався у професійно-технічному училищі №3, де отримав  спеціальність слюсаря по ремонту рухомого складу. Згодом хлопець працював у Локомотивному депо у Полтаві. Добровільно пішов служити в 24 батальйон територіальної оборони “Айдар”, який вже з перших днів перебував у “гарячих” точках Луганської й Донецької областей. 17 червня 2014 року героїчно загинув. У Миколи залишились дружина і дві доньки.
Дебютна збірка Наталії Чепіги – це спроба матері вгамувати біль від утрати, увічнити пам’ять сина, вкотре наголосити на абсурдності війни, у якій вбивають одне одного нащадки колишніх братів: “И хочется сказать вон тем, другим: “Ведь деды наши вместе воевали, стояли насмерть на войне плечом к плечу, чтоб внуки их не знали войн, печали”.
У книзі представлені різні вірші: про сім’ю і друзів, про переживання страшної трагедії – втрати сина. Головний мотив – засудження братовбивчої війни, спроби знайти розраду в молитві
Привітати із дебютом й підтримати Наталію Василівну завітали заступник директора з інформаційних технологій ПОУНБ імені І. П. Котляревського  Людмила Власенко, друзі та однополчани Миколи Чепіги, священник Української Православної церкви отець Костянтин, йдеться на library.pl.ua.
http://www.library.pl.ua/gallery/1588/05.jpg
http://www.library.pl.ua/gallery/1588/04.jpg
http://www.library.pl.ua/gallery/1588/12.jpg
Перейти до вмісту