Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві говорили , як відновити платоспроможність підприємств боржників чи визнати їх банкрутами

Як створити умови організаційного чи економічного характеру, щоб відтворити платоспроможність боржника чи визнати його банкрутом – говорили сьогодні представники органів юстиції, пенсійного фонду, ДФС та Департаменту праці та соціального захисту населення на робочій нараді.

“Головне завдання, яке наразі стоїть перед працівниками, як органів юстиції, так і інших відповідних установ – наповнення державного бюджету. Ми всі намагаємося спільними зусиллями це робити. Це стосується й стягнення заборгованості з заробітної плати з підприємств, та зокрема з підприємств банкрутів. Сьогодні ми зібралися, щоб дійти спільної згоди як наповнити бюджет, стягнути кошти з боржників, обговорити які перспективи погашення заборгованості перед органами Пенсійного фонду та інше”, – зазначила начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Ірина Пашко.

Також Ірина Пашко привітала всіх присутніх з Днем юриста. Побажала натхнення в роботі, терпіння в нелегкій повсякденній праці, поваги від людей. Головне, наголосила Ірина Станіславівна, мати чисте сумління, що є особливістю кожного правника та, щоб кожен отримував від роботи лише задоволення.

До того ж на нараді обговорили питання про стан та перспективи погашення заборгованості з виплат зарплатні на підприємствах -боржниках області, які перебувають на межі ліквідації.

поширити новину: