Ви тут:
Суспільство 

У Кременчуці затримали “цінувальників” кольорового металу

300_200_1446116619211505001446116619

На Полтавщині працівники наряду групи затримання Кременчуцького відділу держохорони затримали двох невідомих, які випалювали попередньо зрізані телефонні кабелі.

Як повідомляють в УМВС України в Полтавській області, у нічний час доби держохоронці помітили на пустирі вогнище та густі клуби диму, що здіймались вгору на фоні вогнів нічного міста. Для з’ясування ситуації працівники ДСО під’їхали до вогнища, де помітили двох молодиків напідпитку, які займались випалюванням з телефонних кабелів кольорового металу.

Затримані намагались запевнити правоохоронців, що жмути телефонного кабелю вони знайшли, але про інший спосіб їх придбання засвідчили предмети, знайдені під час огляду місця події, а саме: сокира, ножиці по металу, ніж, а також лом для відкриття комунікаційних люків.

У Кременчуцькому міськвідділі внутрішніх справ встановили особи затриманих. Ними виявилися 28-річні кременчужани, один з яких раніше судимий.

Нині вирішують питання про порушення кримінального провадження за ознаками частини 1 статті 185 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років.

http://www.mvs.gov.ua/mvs/img/publishing/?id=226760

http://www.mvs.gov.ua/mvs/img/publishing/?id=226761

поширити новину: