Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці легалізували роботу 18 найманих працівників

86195111

У жовтні 2015 року робоча група з координації роботи щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення провели 4 рейди-обстеження суб’єктів господарювання фізичних осіб – підприємців та юридичних осіб з питань легалізації найманої праці. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Робоча група обстежела 76 суб’єктів господарювання за місцем здійснення їх безпосередньої господарської діяльності. У результаті 23 найманих працівники у  17 фізичних осіб-підприємців працювали без оформлення трудових відносин з роботодавцем.

Після рейду провели засідання робочої групи, на якому легалізували працю 18 найманих  працівників й 7 громадян зареєструвалися як фізичні особи – підприємці.

До Територіальної державної інспекції з питань праці у Полтавській області направили про результати проведених рейдів – обстежень фізичних осіб – підприємців  щодо виявлених порушень з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення для їх усунення та в подальшому дотримуватись трудового законодавства при виплаті заробітної плати.

У підсумку, до бюджету додатково перерахували 3,7 тис гривень податку на доходи фізичних осіб й сплатили до єдиного соціального внеску 10 тис гривень, єдиного податку – 1,7 тис гривень.

поширити новину: