Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Святійший Патріарх Філарет освятив Пантелеймонівський храм у Лубнах

DSC_1589
фото: сайт УПЦ КП

3 жовтня  Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відвідав місто Лубни. На в’їзді до міста Предстоятеля Київського Патріархату Голова Полтавської обласної адміністрації Валерій Головко, голова Полтавської обласної ради Петро Ворона, Лубенський міський голова Олександр Грицаєнко та керуючий Полтавською єпархією архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір.

За чином освячення та Божественною Літургією Його Святості співслужили: архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір, архієпископ Житомирський і Овруцький Ізяслав, настоятель храму протоієрей Володимир Ігнатович та десятки священиків Полтавської єпархії. Про це йдеться у повідомленні офіційного сайту УПЦ КП.

У своєму архіпастирському слові Предстоятель Київського Патріархату привітав громаду з освяченням храму та пояснив значення храму у житті православних християн.

За сприяння у будівництві храму Святійший Владика відзначив Лубенського міського голову Олександра Грицаєнка та Володимира Тікірятника – Орденом Георгія Побідоносця, Василя Кулика та Дмитра Жадовця – Орденом Миколая Чудотворця.

На сам кінець архієпископ Федір подякував Предстоятелю Київського Патріархату за візит та освячення храму.

 

DSC_1731
фото: сайт УПЦ КП
DSC_1488
фото: сайт УПЦ КП
фото: сайт УПЦ КП
фото: сайт УПЦ КП
Перейти до вмісту