Ви тут:
Головне Освіта Полтавщина Суспільство 

Студентів і науковців Полтави вчили патріотичному вихованню

DSC_0012

У Полтавському національному педагогічному університеті імені Володимира Короленка сьогодні зібралися кращі студенти і науковці на Всеукраїнський студентський науковий форум “Патріотичне виховання як основа побудови громадянського суспільства та демократичної держави”.

У президії зібралися професор та декан природничого факультету Марина Гриньова, заступник голови обласної ради Володимир Микійчук, а також командир 2-го батальону в/ч 3052 Національної гвардії України, учасник АТО Віталій Денисюк, юристи, представники антикорупційного комітету при облраді та інших громадських організацій.

Віталій Денисюк висловив вдячність за духовну, моральну підтримку бійців. Навіть дитячі малюнки і листи з любовю і патріотичною вдячністю написані, надають бійцям впевненості і надихають на перемогу.

DSC_0006

Марина Гриньова, зокрема, підкреслила, що студенти є найактивнішою частиною молоді та повинні проявити громадську позицію і прийти на місцеві вибори. “Держава твориться з кожного із нас і патріотизм полягає саме у духовно-моральних якостях та небайдужості до суспільства і державотворчих процесів”. – зазначила вона.

Володимир Микійчук також підкреслив, що молодь – це наше майбутнє. “Ви тримаєте в тонусі усе суспільство, проти корупції і бюрократії. Які ви отримаєте знання, так і виховуватиме учнів, такою і буде наша держава”, також він повідомив, що обласна рада приділяє багато уваги студентській молоді та проводить конкурси робіт для них.

Едуард Волков, член колегії адвокатів України, підкреслив, що саме молоді науковці і студенти в подальшому розбудовуватимуть державу, тому проблема якісної підготовки фахівців є найголовнішою в цей час. Через формування високої духовності, любові до Батьківщини, гордості до своєї історії і ідентифікацією культури пролягає шлях до патріотичного виховання, потреби вдосконалення суспільства та захист її інтересів, забезпечення могутності держави.

.

Анастасія Арканова, голова студради природничого факультету Полтавського національного педагогічного університету імені Володимира Короленка підкреслила, що в їх закладі приділяється велика увага саме патріотичному вихованню молоді.

DSC_0008

 

Система Orphus