Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Письменник-переселенець хоче перевезти із Луганська на Полтавщину бюст Григору Тютюннику

Відомий український письменник Олексій Неживий, який жив і працював у Луганську, провів зустріч із педагогами Полтавської області, повідомляє  УНН-Центр. Сам письменник родом із Полтавщини і після початку бойових дій на Сході змушений був повернутися на малу батьківщину.

Зустріч проходила в Полтавському інституті післядипломної педагогічної освіти ім. Остроградського. Учасники заходу, через розповідь письменника, могли побачити і відчути складну життєву ситуацію, в якій опинилися вимушені переселенці.

Олексій Неживий повернувся до Полтави 4-го серпня минулого року, залишивши майже все що в нього було на Сході. Та виявляється в обласному центрі і без шапки не холодно. Свою, ту що залишив там, письменник ще сподівається забрати і одягнути. Заодно він хоче перевезти із Луганська до села Шилівка Зіньківського району і бюст письменнику Григору Тютюннику.

“ Хоча і працюю, але власне, чого я буду другу шапку купляти – в мене своя є, поїду і заберу. А сьогодні вчителям історії розповідаю, що в Луганську чекає, ще одна цінність – бюст Григора Тютюнника. На моє прохання народний художник Іван Чумак, зробив його ще давно. От і шапку заберу і бюст”, – говорить письменник.

Олексій Неживий стверджує, що бути самим собою нелегко і в Луганську, і в Полтаві. Але писати завжди потрібно лише правду. І це не подвиг, а життєва потреба.

Перейти до вмісту