Ви тут:
Аналітика Головне Кримінал Полтавщина Суспільство 

Протягом 9 місяців до облпрокуратури надійшло понад 10 тис. звернень

photo-11За інформацією начальника відділу організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів прокуратури Полтавської області Катерини Діденко, упродовж 9 місяців 2015 року до органів прокуратури області надійшло понад 10 тисяч звернень. Це на 13,3% менше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

«У зв’язку із набранням чинності нового Закону України «Про прокуратуру» органи прокуратури наразі не наділені повноваженнями здійснювати перевірки в порядку нагляду за додержанням і застосуванням законів. Тому є закономірним, що кількість звернень до прокуратури зменшується», – цитує прес-служба облпрокуратури Катерину Діденко.

За її словами, більшість звернень стосувалися досудового розслідування. Люди скаржилися на незаконні, на їх думку, постанови органів внутрішніх справ про закриття кримінального провадження, відмови у внесенні відомостей про злочин до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Також чимало скарг надійшло з питань представництва інтересів громадян та держави в суді; дотримання законів при виконанні судових рішень; додержання вимог кримінально-виконавчого законодавства.

поширити новину: