Пройшов відкритий Кубок Полтави з армспорту

За сприяння управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради та головного судді змагань, тренера, активіста та ентузіаста своєї справи Лілії Занько, нещодавно в Полтавському кооперативному технікумі пройшов відкритий Кубок Полтави з армспорту. Про це повідомили у Полтавській міській раді.

У змаганнях взяли участь більше 80 учасників, що представляли команди Полтава «Колос», Полтава-молодь, Кременчук «Титан», Кобеляцький район, Хорольський агропромисловий технікум, Семенівський район. В особистому заліку чемпіонами стали: у ваговій до 55 кг. – Аріф Амрахов; до 60 кг. – Максим Крецу; до 65 кг. – Едуард Зінченко; до 70 кг. – Денис Матяш; до 75 кг. – Дмитро Мірошниченко; до 80 кг. – Владислав Савченко; до 85 кг. – Едуард Гиря; до 90 кг. – Василь Ткаченко; +90 кг. – Сергій Калініченко.

Серед дівчат перемогу здобули: до 50 кг. – Леся Варич; до 55 кг. – Марина Левченко; до 60 кг. – Інна Ладна; до 65 кг. – Яніна Назарько; +65 кг. – Руслана Кулик.

У командному заліку пальму першості здобула команда Кобеляцького району. Друге місце виборола команда Полтава «Колос», третє – команда Полтава-молодь.

Переможці та призери цих змагань будуть включені до складу збірної команди Полтавщини для участі в Кубку України з армспорту, що пройде 21-23 листопада 2015 року в Харкові.