Ви тут:
Прес-релізи 

Про надання та оплату навчальної відпустки роз’яснює заступник начальника відділу Управління Держпраці Ірина Гетало

У зв’язку з навчанням у вищих навчальних закладах, навчальних закладах післядипломної освіти та аспірантурі відповідно до статті 216 КЗпП України і статті 15 Закону України «Про відпустки» визначено право на додаткову оплачувану відпустку.

Такі відпустки надаються лише працівникам, які успішно навчаються без відриву від виробництва у вищих навчальних закладах з вечірньою та заочною формами навчання.

Для того щоб отримати додаткову оплачувану відпустку у зв’язку з навчанням, працівникові-студентові треба надати роботодавцеві довідку-виклик навчального закладу на сесію, у якій зазначається: форма навчання; рівень акредитації навчального закладу; курс, на якому працівник навчається, період сесії, установлений навчальним закладом, підстава для надання такої відпустки (для складання заліків та іспитів, настановних занять, державних іспитів, для підготовки та захисту дипломної роботи) і написати заяву про надання такої відпустки.

Довідка-виклик навчального закладу на сесію є підтвердженням для роботодавця того, що працівник-студент успішно навчається (тобто за ним нема академзаборгованості). 

Вимоги роботодавця щодо пред’явлення працівником-студентом довідки про відсутність за ним академзаборгованості, а також ненадання йому відпустки у зв’язку з навчанням у разі непред’явлення такої довідки законодавством не передбачено.

Згідно із частиною третьою статті 115 КЗпП України і частиною першою статті 21 Закону України «Про відпустки» заробітна плата працівникам за час відпустки виплачується не пізніше ніж за три дні до її початку.

Система Orphus